Prana esimene agilitytrenn
Jaana Aadamsoo 26. mai 2010

Täna käisime siis esimest korda trennis et tubliks väikeseks agilitytaksiks saada. Ma ei kahtle hetkegi, et meie treener Tiia Jatsa on siinkandis parim ja kui me ise tublid oleme ja korralikult trennis käime, harib ta meid kindlasti korralikeks agilitysportlasteks.

Ma ise arvan, et meil läks täitsa hästi. Nädala eest käisime teiste trenni vaatamas ja saime ise mõned korrad hüpet ja tunnelit proovida. Seekord oli meil rohkem õnne. Igal juhul tundub, et kontakti harjutamine on end ära tasunud ja see teeb muu üsna lihtsaks. Olen oma ajastuse muidu enam-vähem paika saanud aga kuidas sellise actioniga... ma ei ole üldse kindel :P Loodame, et see midagi väga metsa ei keera kuniks ma harjutan.

Tore oli näha, et ka meie väike naljakas sõber Päikesekiir Coco oli PALJU parem kui nädala eest. Siis ta jalutas raja peal, nüüd aga jooksis juba täitsa pindri vääriliselt. Tema omanik Sandra on ju nii tagasihoidlik ja vähese jutuga, et ei saa aru kas ja kui palju nõuannetest abi oli. Aga mis peamine- koer oli nagu ära vahetatud. Nii et kui keegi juhtub kusagil nägema suurte kõrvadega väikest roti suurust musta koera kes norgus ninaga takistuste vahel kõnnib ja võõraid kardab, siis andke teada, et Sandra ongi Coco mõne ägedama agilitypicheri vastu välja vahetanud ;)

Mõned klipid ka meie tänasest esimesest trennist
Prana poomi peal
Prana rada
Prana aed
Coco rada
Coco jookseb jälle

Meie aga plaanime järmisel nädalal uuesti minna. Paistis, et koeral oli ka tore ja väsitav. Peale trenni ei on üks tüütus kohe vähem :D
Kommentaarid: 0
Email again:
Lisa kommentaar
Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: